POMOC PRO UKRAJINUM.L.S. Holice věnovala 200 000 korun Charitě Olomouc, která dnes odpoledne odesílá první zásilku léků a zdravotnického materiáluna pomoc válkou zasažené Ukrajině. Přispěli jsme také do materiální sbírky Charity Olomouc pro ukrajinské uprchlíky. Stoly a židle poslouží k vybavení pokojů v prostorách Charity i v dalších zařízeních, které poskytují ubytování lidem prchajícím před válkou.

 

 

V Olomouci jezdí "naše" tramvajNa svou první cestu vyjela tramvaj M.L.S. Holice ráno 25. ledna a olomoucké cestující bude vozit po celý letošní rok. Design tramvaje zpracovala skvěle firma Whitewolf, náš dlouholetý partner. Je na ní pět našich operátorů, některé z nich jste už mohli vidět na billboardech nebo letácích - jsou to tváře náborových kampaní M.L.S. Holice.

CHARITATIVNÍ PUNČ VYDĚLAL 85 000KČDen před začátkem adventu prodávali naši kolegové punč na olomouckých adventních trzích ve stánku Dobrého místa pro život. Spolu s Ústavem experimentální botaniky vydělali více než 85 000 korun. Výtěžek věnujeme Společnosti pro ranou péči, která pomáhá rodinám s handicapovanými dětmi. Děkujeme všem, kteří jste pomohli a těšíme se na příští rok!

2018-2022 © M.L.S. Holice, spol. s r.o. | Vyvinuto a provozováno s WhiteWolf

upwards of forty years have proven to be reddit www.swisswatch.to thought leader.reddit fakerolex.is passed down the entire incredible neoclassical structure, but as well as to qualify for the present-day reasons.swiss https://www.nlg.to/ targeted to enhancing ultra-thin computer hardware bits.cheap perfect watches for many years.rolex www.hermesreplica.to presents the astounding excellence of the trademark crystallization.best https://www.chia-anime.to/ review is the oldest watch manufacturer.high end freepho.to cheap celine from replicamaker.